סמינר פריודיזציה בספורט
בתאריכים 10-11 בינואר 2018 במכללה האקדמית בוינגייט, באירוחם של המכללה האקדמית, מכון וינגייט,...

7 רצים, קופץ וזורקת מהווים את המשלחת הישראלית לאליפות אירופה הראשונה לקדטים שתיפתח מחר בטביליסי, גאורגיה

 

שלושת הגלים – קדמון (מכבי כיוונים ב"ש, 100 ו-200 מ'), ארד (מכבי ת"א, 200 מ') ודואן (מכבי הישגים ראשל"צ, 400 מ' משוכות), רצי הבינוניות – סיוון אורבך (מכבי חיפה, 800 מ'), אורי בלנק (מכבי חיפה, 1500 מ') ואשטו מוצ'ה (מכבי ת"א, 1500 מ'), רץ הארוכות – אשטו וורקו (עמותת הצבי, 3000 מ'), קופץ המוט מקסים גולדובסקי (מכבי ת"א) וזורקת הדיסקוס אסטל ולאנו (מכבי ת"א) ייצגו את ישראל באליפות אירופה הראשונה לקדטים שתתחיל מחר בטביליסי, בירת גאורגיה.

 

שני שליש ממספר האתלטים במשלחת יכנסו למעגל התחרויות באליפות כבר מחר (חמישי), ביומה הראשון של האליפות. גל קדמון תהיה הראשונה מבין הישראלים להיכנס למעגל התחרויות. היא תרוץ במוקדמות ה-100 מ' בשעה 10:00 (שעון ישראל). העפלה לחצי הגמר תעמיד אותה שוב על קו הזינוק ב-17:40. שיאנית ישראל לקדטיות בזריקת דיסקוס, אסטל ולאנו תשתתף במוקדמות מחר בשעה 15:30 (קבוצה א') או 16:45 (קבוצה ב'), וסיוון אורבך במוקדמות ה-800 מ' ב-16:30. אורי בלנק ואשטו מוצ'ה ירוצו בסיבוב הראשון של ריצת ה-1500 מ' בשעה 18:10. אשטו וורקו יהיה אחרון הישראלים שיתחרו מחר כשירוץ בגמר ה-3000 מ' בשעה 19:50.

 

קופץ המוט מקסים גולדובסקי ישתתף בתחרות המוקדמות ביום שישי בשעה 08:00 (שעון ישראל). שעה ו-10 דקות לאחר מכן ירוץ גל דואן במסגרת הסיבוב הראשון בריצת 400 מ' משוכות. סיוון אורבך תקווה להתייצב על קו הזינוק לשלב חצי הגמר בריצת ה-800 מ' בשעה 15:55. קדמון תתייצב שוב לריצת המוקדמות, הפעם ב-200 מ', בשעה 16:55, וגל ארד בשלב המקביל בשעה 17:30. גמר הדיסקוס לקדטיות, בו ולאנו מקווה להיות, יתקיים ב-18:50. גמר ה-100 מ' לקדטיות יתקיים בערב שישי בשעה 19:40 (קדמון).

 

בשבת, 16.7.16, יתקיים סיבוב חצי גמר ה-400 מ' משוכות לקדטים (גל דואן) ב-15:30. חצאי הגמר ב-200 מ' לנשים ולגברים יתקיימו בזה אחר זה, כשהקדטיות (קדמון) תרוצנה קודם (בשעה 15:45) והקדטים (ארד) ב-16:05. אם הכל ירוץ כמתוכנן, התקווה תהיה לראות את אורבך בגמר ה-800 מ' בשעה 17:15. אורי בלנק ואשטו מוצ'ה יקוו להיות על קו הזינוק לריצת הגמר ב-1500 מ' בשעה 18:40, וגמר ה-200 מ' (בתקווה שקדמון וארד יופיעו שם) בשעה 18:55 ו-19:05 בהתאמה.

 

האליפות תסתיים ביום ראשון, 17.7. ביום זה קיימת אפשרות להשתתפותם של שני ישראלים במעמדי הגמר. גל דואן ב-400 מ' משוכות בשעה 16:40, וגולדובסקי במוט ב-17:15.

 

המאמנים המלווים את המשלחת הם אהרון שבתייב, פבל קוגן, רומן קוגן ואירינה סובניקוב. יאיר בייטלר הוא ראש המשלחת.

 

לוח הזמנים במקצועות בהם משתתפים האתלטים הישראלים

מקצוע

אתלט/ית

מוק' / סיבוב 1

חצי גמר

גמר

100 מ'

גל קדמון

יום ה', 14.7, 10:00

יום ה', 14.7, 17:40

יום ו', 15.7, 19:40

200 מ'

גל קדמון

יום ו', 15.7, 16:55

שבת, 16.7, 15:45

שבת, 16.7, 18:55

 

גל ארד

יום ו', 15.7, 17:30

שבת, 16.7, 16:05

שבת, 16.7, 19:05

800 מ'

סיוון אורבך

יום ה', 14.7, 16:30

יום ו', 15.7, 15:55

שבת, 16.7, 17:15

1500 מ'

אורי בלנק

יום ה', 14.7, 18:10

 

שבת, 16.7, 18:40

 

אשטו מוצ'ה

יום ה', 14.7, 18:10

 

שבת, 16.7, 18:40

3000 מ'

אשטו וורקו

 

 

יום ה', 14.7, 19:50

400 מ' משוכות

גל דואן

יום ו', 15.7, 09:10

שבת, 16.7, 15:30

יום א', 17.7, 16:40

קפיצה במוט

מקסים גולדובסקי

יום ו', 15.7, 08:00

 

יום א', 17.7, 17:15

זריקת דיסקוס

אסטל ולאנו

יום ה', 14.7, 15:30 / 16:45

 

יום ו', 15.7, 18:50